Raadio taskuhäälingut armastavale inimesele

Meretund 2009-06-06

Merenduspoliitika väljatöötamine kipub takerduma kuna valitsusel ei ole tulevikuplaanideks mahti. Euroopa Julgeoleku- ja Kaitseassambleel Pariisis esitati meie delegatsiooni juhi viitseadmiral Tarmo Kõutsi merepiraatluse alane raport. Eesti Mereakadeemias on kadettide õpetamiseks ainulaadne laeva masinaruumi simulaator. Hiiumaal toimus Veeteede Ameti infopäev ja Kärdlas arutati Hiiumaa kalanduse olukorda.

(Hubert Veldermann)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

comments

  • Kuula KUKU viimatisi saateid

    Siit saab kuulata viimast 10 saadet äraspidi-kronoloogilises järjekorras. Kui oled esilehel siis kõiki saateid, kui valid vasakust tulbast saatesarja siis ainult selle viimaseid saateid.

    This text will be replaced